menu

wWw.FilmaTv.De.TL

Banlieue 13 – Ultimatum


banlieue_13_ultimatum_poster_1Pas një misioni të suksesshëm kundër bosëve të drogës, kapiteni Damien Tomaso gjindet në shtëpinë e tij me tre kilogram heroinë dhe arrestohet. Ndërkohë një grup të rinjsh filmojnë vrasjen e dy policëve nga ana e agjentëve sekretë kryesuar nga Roland për të fajësuar Lagjen 13 dhe për të filluar një luftë civile. Kjo luftë ka si HACKER BY : LIXI ynim shkatërrimin e Lagjes 13 dhe ndërtimin e pallateve dhe godinave të reja. Por 5 kryetarët e bandave, Damien dhe Leito nuk do ta lejojnë këtë gjë.

Më shumë: ; ">http://www.imdb.com/title/tt1247640

*Linku tjetër: ; ">Banlieue 13 – Ultimatum

 
Heute waren schon 1 Besucher (4 Hits) hier!
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=